#بزرگترین کانال تلگرامی #صافکاری و #نقاشی

تیم فروش و بازاریابی فست مارکتس جهت توسعه بازار بخش فست سپر اقدام به بازاریابی حضوری صنف صافکاری و نقاشی استان تهران و کرج نموده و کانال تلگرامی دنیای سپر fastsepar   نیز جهت اطلاع رسانی فروش های ویژه این بخش از سایت ایجاد گردید . جهت عضویت به این کانال کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و وارد بزرگترین کانال تلگرامی تامین #سپر ماشین های ایرانی و خارجی در ایران شوید.

 

https://t.me/fastsepar

لینک کانال

ایساکو به فست مارکتس پیوست

دنیای ما خواسته و نا خواسته به سمت استفاده از فناوری های نوین پیش می رود و در این راستا شرکت ها و افراد هوشمند سریعتر از سایر افراد از این ابزارهای استفاده می نمایند.
هوش تجاری مدیران موفق ایساکو ماحصل ایجاد بستر بسیار مناسب جهت ارائه خدماتی نوین گردیده است.
از این پس کلیه شهروندان می توانند با مراجعه به سایت www.fastyadak.ir و یا www.fastautoparts.ir اقدام به خرید محصولات ایساکو نموده و محصولات اصلی این کمپانی را درب منزل یا تعمیرگاه دریافت نمایند.

بزرگ ترین مرکز فروش سپر ماشین (خودرو) با تنوع بالای محصول و رنگ توسط فست مارکتس

بزرگ ترین مرکز فروش سپر ماشین (خودرو) با تنوع بالای محصول و رنگ توسط فست مارکتس

بزرگ ترین مرکز فروش سپر ماشین (خودرو) با تنوع بالای محصول و رنگ توسط فست مارکتس بوجود آمد.
گروه مهندسی تجارت سریع و امن با عقد قرارداد همکاری با بزرگترین تولید کننده سپر رنگ کوره ای در ایران که بیشترین تنوع در نوع و رنگ سپر را دارا می باشد توانست است سرویس جدیدی که مبتنی بر فروش از طریق درگاههای اینترنتی و اپلیکشن موبایل را برای تولید کننده فوق ایجاد نموده و جدید ترین ابزارهای بازاریابی (SMS,SEO,chanels,…) را طراحی نماید.بوسیله این ابزارها تولید کننده مستقیم می تواند سپر ماشین را بدون هیچگونه واسطه ای با کمترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی رسانده و مشتریانی که قصد خرید سپر خودرو را دارند به سادگی درب منزل سپر رنگ شده (کوره ای با بالاترین کیفیت) خودرو خود را تحویل می گیرند.کلیه متخصصین ،تعمیرکاران و فروشندگان لوازم یدکی خودرو نیز می توانند با عضویت در کانال تلگرامی دنیای سپر از پیشنهادات ویژه تولیدکننده بهرمند گردند.
این کانال تخصصی ترین کانال موجود در حوزه سپر ماشین می باشد.