مجازی سازی

مجازی سازی سرور

چرا خدمات مجازی سازی سرور برای مدیران سازمانها امری هیجان انگیز است ؟ ورود تکنولوژی مجازی سازی یا virtualization به دنیای شبکه های کامپیوتری ، باعث شد که شما به راحتی یک سرور فیزیکی شبکه را به چندین سرور مجازی در سازمان خود تبدیل کنید و از تمام پتانسیل سرور سازمان خود استفاده بهینه نمائید. لذا بسیاری از شرکت هایی که قصد خرید و راه اندازی چند سرور دارند ، با خرید تنها یک سرور و بهره مندی از فناری مجازی سازی شبکه ، میتوانند انواع مختلف سرورهای مجازی با وظایف گوناگون در شبکه پیاده سازی کنند و علاوه بر بالا بردن عملکرد و راندمان شبکه ، هزینه های سازمانی خود را کاهش دهند.

نظارت و مدیریت بهتر سرورهای مبتنی بر مجازی سازی ، موجب افزایش بازدهی شبکه و کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات در شبکه و در نهایت منجر به کاهش هزینه های سازمان میشود که رسیدن به این هدف ، مهمترین دلیل مجازی سازی برای مدیران میباشد. تجارت سریع  با سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات مجازی سازی سرور و شبکه های کامپیوتری ، به شما مدیران سازمان ها پیشنهاد میکند که اگر به دنبال افزایش بازدهی و کاهش هزینه های شبکه هستید ، مجازی سازی با VMware بهترین راه حل برای سازمان شما می باشد و به شما این اطمینان را میدهیم که با مجازی سازی سرور ، تجربه ای شیرین و حس فوق العاده ای از یک شبکه با طراحی مدرن داشته باشید.

خدمات مجازی سازی شبکه تجارت سریع  چه کاربردی دارند؟

 سازمان هایی با تعداد پرسنل زیاد که قصد تهیه چند سرور برای انجام فعالیت های مختلف دارند ، با خریداری تنها یک سرور و بهره مندی از خدمات مجازی سازی شبکه ، می توانند سرورهای مجازی مختلفی را برای هر فرآیند سازمانی در شبکه راه اندازی کنند و بنا به سیاست های کاری سازمان ، برای هر پرسنل محدودیت ها و دسترسی های مختلفی را تعیین کنند.

 کلیه شرکتها و سازمانها با استفاده از مجازی سازی دسکتاپ می توانند تمام کامپیوترهای تحت شبکه (حتی ضعیف ترین کامپیوتر سازمان) را به وسیله ریموت ، به کامپیوتر سرور متصل کنند ؛ وابستگی سازمان به سخت افزارهای کلاینت ها را خاتمه دهند و یک سیستم عامل قدرتمند و محدود شده را در آن اجرا کنند.

 شرکت ها و مراکز علمی پژوهشی که نیاز به قدرت پردازشی بسیار بالایی دارند ، با تهیه چند سرور و استفاده از خدمات مجازی سازی سرور ، میتوانند یک سیستم عامل روی سرورهای خود نصب کنند و از ظرفیت منابع سخت افزاری تمامی آنها ، برای پردازش و تحلیل سریع اطلاعات حجیم امور پژوهشی سازمان خود بهره مندی گردند.

خدمات مجازی سازی سرور تجارت سریع  چه ویژگی هایی دارد؟

 بررسی اهداف و نیازهای سازمان : کارشناسان زبده تجارت سریع  ابتدا نیازهای سازمان را مورد آنالیزهای دقیق قرار می دهند و با توجه به اهداف سازمان ، خدمات مجازی سازی سرور را به مدیران پیشنهاد می دهند. متخصصان شبکه تجارت سریع  تعداد کلاینت ها و سرورها ، بستر و ظرفیت های شبکه و بزرگی سازمان و دیگر موارد را تک تک مورد بررسی موشکافانه قرار می دهند و نتایج حاصله را در گزارشی به مدیران سازمان تقدیم میکنند.

 ارائه راهکارهای مناسب : با توجه به اینکه مجازی سازی شبکه ، یکی از تخصصی ترین امور خدماتی شبکه های کامپیوتری می باشد ، لذا ارائه و پیاده سازی راهکاری که کمتر و یا بیشتر از سطح نیازهای سازمان تعیین شده باشد می تواند هزینه های هنگفتی را به سازمان تحمیل کند. متخصصان تجارت سریع  پس از انجام آنالیزهای سازمان ، به واسطه تجربه چندین ساله و دانش تخصصی ، بهترین راهکارهایی که با نیازها و اهداف سازمان تناسب داشته باشند را به مدیران ارائه میکنند.

راه اندازی و پیگیری منظم : پس از بررسی های اولیه و ارائه بهترین راهکار مناسب برای مجازی سازی شبکه سازمان ، کارشناسان تجارت سریع  با توجه به آنالیزهای انجام گرفته و نوع مجازی سازی مورد نیاز برای سازمان ، اقدام به راه اندازی سرور مجازی می کنند. کارشناسان مستقر در واحد مراقب از مشتریان نیز به طور مستمر ، کلیه امور خدمات مجازی سازی سرور سازمان توسط متخصصان تجارت سریع  را تحت نظارت و پیگیری های منظم قرار می دهند تا تمامی بندهای قرارداد خدمات مجازی سازی سرور که تجارت سریع  تعهد داده است ، با بهترین کیفیت ممکن تحقق یابد.

 ارائه گزارشات و مستندات خدمات : متخصصان شبکه تجارت سریع  هیچگونه اقدامی را بدون اطلاع قبلی و موافقت مدیران ، در شبکه سازمان اجرایی نمی کنند. کلیه فعالیت های خدمات مجازی سازی سرور تجارت سریع  ، طی مستنداتی به مدیران سازمان تقدیم می گردد و با تایید و موافقت ایشان اجرایی میشود. در هر مرحله ای از پروژه ، گزارشات تمام فعالیت هایی که به منظور مجازی سازی شبکه در سازمان انجام گرفته است به مدیران ارائه می شود تا پروسه مجازی سازی سرور متخصصان تجارت سریع  ، کاملا شفاف و واضح برای مدیران باشد.

 رضایت مشتری : یکی از دلایل روشن علاقه مندی سازمانها برای انعقاد قرارداد خدمات مجازی سازی شبکه با ما ، مشتری مداری در تجارت سریع  می باشد. ستاد مراقبت از مشتریان ، همواره مشتریان تجارت سریع  را در نظرسنجی های خود شرکت می دهد و از آنها می خواهد که به منظور ارتقای کیفیت خدمات ، هرگونه انتقادات ، پیشنهادات و میزان رضایت خود را از خدمات مجازی سازی شبکه تجارت سریع  اعلام نمایند. رضایت نامه مشتریان از خدمات مجازی سازی سرور تجارت سریع  ، برای ما بسیار ارزشمند است و بدان افتخار میکنیم.

بعد از سفارش مجازی سازی سرور تجارت سریع  ، چه اتفاقی می افتد؟

شما با ثبت درخواست تماس در وبسایت ، اطلاعات تماس شرکت خود را به منظور تعیین وقت جلسه مشاوره ، به دست کارشناسان روابط عمومی تجارت سریع  می رسانید که در اولین فرصت با شرکت شما تماس گرفته می شود و قرار ملاقاتی بین مدیران سازمان و متخصصان تجارت سریع  تعیین می شود. تمام دغدغه ها و نیازهای مدیران برای مجازی سازی شبکه سازمان ، توسط کارشناسان باتجربه تجارت سریع  در اولین جلسه مشاوره ثبت می شود و اهداف سازمان برای بهره مندی از خدمات مجازی سازی سرور مورد بحث و گفتگو قرار میگیرد.

پس از انعقاد قرارداد خدمات مجازی سازی سرور ، تجهیزات و طراحی شبکه سازمان مورد بررسی موشکافانه کارشناسان شبکه تجارت سریع  قرار میگیرد و بسترهای سازمان برای مجازی سازی سرور مورد آنالیز دقیق قرار می گیرد و در صورت لزوم ، گزارشات آن به مدیران تقدیم می شود. تجارت سریع  سعی دارد از سرور موجود در سازمان به منظور مجازی سازی شبکه استفاده کند ولی اگر سرور شبکه سازمان ظرفیت های لازم برای خدمات مجازی سازی سرور نداشته باشد ، کارشناسان تجارت سریع  گزارش خرید سرور جدید را به مدیران سازمان پیشنهاد می دهند.

پس از آماده سازی تجهیزات و زیرساخت های لازم برای مجازی سازی شبکه ، و با توجه به نیازها و اهداف سازمان و نوع مجازی سازی ، بهترین راهکار برای مجازی سازی سرور سازمان توسط متخصصان تجارت سریع  طراحی می شود و با توجه به آنالیزهای صورت گرفته ، تجهیزات سخت افزاری و سرویس های نرم افزاری مورد نیاز برای مجازی سازی ، تهیه و راه اندازی می شود. پس از مجازی سازی شبکه ، کارشناسان پشتیبانی تجارت سریع  در بازه های زمانی منظم ،کیفیت سرویس ها و سرورهای مجازی شبکه را مورد آنالیز قرار می دهند. کلیه اقدامات خدمات مجازی سازی سرور کارشناسان ، تحت نظارت ستاد مراقبت از مشتریان تجارت سریع  می باشد و به منظور حفظ و ارتقای رضایت مشتریان در بهره مندی از خدمات مجازی سازی سرور ، هیچگونه عملیاتی بدون تایید و موافقت مدیران سازمان و مدیران تجارت سریع  انجام نخواهد