لینک دانلود رایگان 4 فصل از کتاب ویدئوکنفرانس

کتاب ویدئوکنفرانس مرجع کاملی است از فناوری صدا و تصویر در دنیای دیجیتال که در سال 1394 توسط ناشر گرانقدر “کانون نشر علوم” منتشر گردید.

با سلام خدمت همه دوست داران حوزه فناوری های یکپارچه

سال 1394 پس از قریب به 2 سال تلاش مستمر اقدام به انتشار کتاب مرجع کامل فناوری صدا و تصویر در دنیای دیجیتال نمودم که در اصل تجمیع فناوری های وابسته به تکنولوژی ویدئوکنفرانس بود.در آن سال بخشی از کتاب را در ویکی پدیا قرار دادم که متاسفانه توسط شرکتهای سودجو لینک فوق حذف و لینک آدرس سایت خود را قرار داده و جمله فریب کارانه “جای خالی کتاب با موضوع ویدئو کنفرانس به زبان فارسی” را منتشر نمودند. متاسفانه سوء استفاده شرکتهای فروشنده خدمات و سرویسهای ویدئوکنفرانس که با تغییر UI زیر ساختهای غیر امن خارجی در کشور اقدام به انتشار ویدئوکنفرانس ابری ایرانی می نمایند جای بسی تعامل دارد.

امید است از گذشته درس گرفته و با تغییر نگرش در زندگیمان بجای فریب اذعان عمومی سعی در کمک به همنوعان خود باشیم.که این نگرش باعث پیشرفت سرزمین مادریمان و ایجاد سلح و دوستی میان مردمانمان خواهد شد.

شما می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود، مجموعه فوق را بصورت رایگان دانلود نمایید.از خداوند متعال آرزومندم که این کتاب بتواند منشا خیر و برکت برای هموطنانم باشد و امواج مثبتشان روشنایی بخش زندگی این بنده حقر گردد.

با سپاس

مجید شجاعی

مولف کتاب ویدئوکنفرانس

لینک دانلود کتاب ویدئوکنفرانس