تب و تاب استارت آپ ها داغ شده و همه دوست دارند یک فروشگاه اینترنتی برای خود داشته باشند، اما مشکلات درست از زمانی آغاز می شود که ما شروع به تحقیق نموده و با کمترین هزینه فروشگاه خود را به راه می اندازیم.

چالشها فرا می رسند، هزینه ها تغییر می کنند، مشکلات سرآزیر می شوند و محاسباتمان نشان می دهد که بایستی فکری اساسی کرد . خیلی از استارت آپ ها در این مرحله رضایت داده و از گود خارج می شوند و خیلی ها لجاجت می کنند که کاری بس عبث است.

زیرا یک محاسبه ساده نشان می دهد.داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار مانند ایجاد یک خط تولید برای تولید یک اتومبیل است که مسخره ترین ایده دنیا می باشد.

ایجاد زیر ساختی که بتواند حداقل 100 فروشگاه را هدایت و مدیریت کنند راهکار معقولی بوده که آن هم 10 ها برابر هزینه زیرساخت داشته و باز هم پروژه شما را با شکست مواجه می کند.

پیشنهاد ما بعنوان کسی که این راه را پیموده چیست؟

بیایید با استفاده از دانش، زیر ساخت و ابزارهای ما فروشگاه خود را به مدرن ترین ابزارهای فروش تجهیز نمایید با این امر نه هزینه بالای پرداخت خواهید کرد و نه نگران یافتن مشتری برای کسب و کار خود هستید و این کار را به ما می سپارید.یعنی همان کاری که ما در آن تخصص داریم.

در صورت علاقمندی با شماره 09912770029 تماس حاصل نموده و پیشنهادات کاری خود را اعلام فرمایید.

با سپاس

مجید شجاعی

مدیر عامل و بنیانگذار فست مارکتس

چهارشنبه 26 مهر 1396 – 10:56:01