راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

چه دلیلی برای راه اندازی شبکه توسط یک تیم متخصص وجود دارد؟ آیا برای راه اندازی شبکه نیاز به طراحی شبکه با توجه به نیازهای سازمان و برنامه ریزی های مدیریتی برای ایجاد زیر ساخت شبکه ای برای نیازهای سازمان در آینده ، وجود دارد؟ مگر نمی شود مراحل استقرار و نصب شبکه خود را به دست یک مسئول آی تی که به تازگی استخدام کرده ایم بدهیم ؟ و چون حقوق می گیرد باید به خوبی شبکه سازمان را راه اندازی کند ، بی شک مدیران سازمانهایی که به فکر کیفیت و طول عمر شبکه هستند راه اندازی شبکه را به دست متخصصانی که چندین سال در زمینه شبکه و امنیت کار کرده اند و شناخت کافی از آسیب های احتمالی شبکه در آینده دارند می سپارند و بسیار مایل هستند که این تیم دارای نام و نشان رسمی و ثبت شده و به راحتی قابل دسترس باشند.

درصورتی که شما شرکت و یا سازمانی هستید که هزینه راه اندازی و استقرار شبکه نسبت به کیفیت راه اندازی شبکه نقش بسیار مهمی دارد و کیفیت راه اندازی و نصب شبکه در سازمان زیاد برایتان مهم نیست ، تجارت سریع  اصلا گزینه خوبی برای شما نخواهد بود و راهکارهای راه اندازی شبکه تجارت سریع  مناسب سازمان شما نخواهد بود و بهتر است با شرکتهای دیگری که نصب و راه اندازی شبکه ارزان و با ارزش کیفی کم ارائه می دهند وارد بحث شوید.

راه اندازی شبکه توسط تجارت سریع  چه ویژگیهایی دارد ؟

نیاز سنجی قبل از شروع به کار : نصب و راه اندازی شبکه از دید تجارت سریع  زمانی شروع می شود که بررسی های اولیه و نیازسنجی های اولیه شبکه سازمان شما توسط کارشناسان تجارت سریع  انجام شده باشد و گزارش اولیه کارشناسان نصب و راه اندازی شبکه تجارت سریع  طبق استانداردهای موجود به دست شما رسیده باشد ، حال تجارت سریع  بعد از تائید نیازهای شبکه توسط سازمان شما و با استناد بر گزارش ارسالی تجارت سریع  ، کار خود را شروع می کند.

تحلیل راهکارها و ارائه ایده های راه اندازی : بعد از بررسی نیازهای شبکه ، نوبت به طراحی شبکه می رسد، طراحی شبکه از نظر کارشناسان شبکه تجارت سریع  زمانی شکل می گیرد که نیازهای سازمان در آن به خوبی دیده شده باشد و راهکار پیشنهادی خللی در عملکرد شبکه و استراتژی سازمان بوجود نیاورد ، یکی از ویژگی های خدمات نصب و راه اندازی تجارت سریع  نسبت به دیگر شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه تحلیل راهکارهای راه اندازی و استقرار شبکه متمرکز در سازمان است.

پیگیری مستمر راه اندازی : یکی دیگر از ویژگیهای خدمات شبکه تجارت سریع  ، پیگیری مستمر واحد مراقبت از مشتریان در حین نصب و راه اندازی شبکه توسط کارشناسان ما در سازمان شماست ، واحد مراقبت از مشتریان تجارت سریع  همیشه درکنار شما خواهد بود تا تمامی موارد ذکر شده در قرارداد نصب و راه اندازی شبکه فی مابین تجارت سریع  و شما مو به مو اجرا شود و هیچ نگرانی از این بابت متوجه شما نگردد ، این پیگیری انقدر ادامه می یابد تا شما از انجام تمامی درخواست ها در حین راه اندازی اطلاع کامل پیدا نمائید و مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

گزارش نهایی راه اندازی و مستندات : تجارت سریع  در حین راه اندازی پروژه شبکه شما ، تمام توان خود را برای راه اندازی روی استانداردها دارد و مستندات طراحی و پیاده سازی آن را در حین نصب شبکه تکمیل می کند تا در تهیه گزارش پایانی راه اندازی نکته ای جا نیافتاده باشد ، و در زمان اتمام پروژه مستندات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی شبکه سازمان شما را طی گزارشی تهیه و تنظیم نموده و به اطلاع شما می رساند ، اگر شما سوال و یا درخواست برای نحوه اطلاع پیدا کردن از تنظیمات شبکه خود دارید می توانید طی جلسه ای که با کارسناسان سازمان ما می گذارید مرتفع نمائید.

رضایت نامه ! : ستاد مراقبت از مشتریان تجارت سریع  با تکیه بر مسئولیت پذیری و گسترش مشتریان هوادار تجارت سریع  یکی از واحد های بسیار فعال و مشتری محور است که بعد از نصب و راه اندازی شبکه توسط کارشناسان تجارت سریع  وظیفه خود می داند تا نظر سنجی نحوه بررسی و راه اندازی شبکه شما را مورد بررسی قراردهد و اعلام رضایت شما را در این زمینه جویا شود ، به همین منظور بعد از بررسی گزارش ارسالی به شما توسط کارشناسان استقرار و راه اندازی به نشان از اعتماد مشتریان ، رضایت نامه کتبی را از مشتری دریافت نموده و آن را به عنوان یک سند با ارزش در رزومه رضایت مشتریان تجارت سریع  نگهداری می کند.